O nas - gravitas.pl

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnych cenach przede wszystkim urządzenia dźwignicowe i maszyny do obróbki drewna i metalu. Posiadamy równię produkty w kategoriach hydraulika siłowa, balansery linkowe, podnośniki i lewarki kolejowe

Sklep gravitas.pl - wchodzi w skład grupy handlowej Reach sp. z o.o. i istnieje od 2016 roku. Od tego czasu stale powiększamy nasz asortyment i dostarczamy wyłącznie bezpieczne rozwiązania logistyczne. Do życia i pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, a nasi klienci mogą liczyć na indywidualne, nieszablonowe podejście.

Nasz zespół składa się z młodych, energicznych ludzi dążących do wspólnie obranych celów. Przez ostatnie lata zdobywaliśmy doświadczenie pracując w licznych projektach technicznych i inżynieryjnych - również tych największych w Polsce. Realizowaliśmy dostawy do największych zakładów przemysłowych, miedzy innymi do śląskich hut i odlewni, zakładów przetwórczych, sektora energetycznego, kopalni, fabryk samochodów, pojazdów szynowych i wielu innych.

Jeżeli szukacie Państwo kompleksowego rozwiązania transportu wewnętrznego w Waszej firmie jesteście we właściwym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!